Neden ATA Kurumsal?

Bu sorunun birçok cevabı var ama tek cümle ile açıklamak gerekirse kurumlar çalıştıkları şirketin uzmanlığına güvenmek ister, şirketimiz 9 yıllık uzmanlığa sahiptir.

Danışmanlık ücretleriniz niye yüksek?

Aslında değil, ATA Kurumsal Türkiye’de yabancılar için çalışma izni danışmanlık hizmeti alacak firmalara maliyetlerini net bir şekilde belirttiği için diğer meslektaşlarımız bizim altımızda teklif sunduklarında ücretlerimizin yüksek olduğunu düşünebilirsiniz.

Bazı durumlarda telefonla ulaşamıyoruz neden?

Şirketimiz web sitesi günde 5000-6000 civarında tekil ziyaretçi almaktadır ve bazı konularda bizden bilgi almak isteyen kullanıcılarımıza call centerımız çok nadiren de olsa yetişememektedir.

Müşterilerinize garanti veriyor musunuz?

Hayır, elbette garanti vermiyoruz, biz müşterilerimizin zamanını alacak başvuruları onların adına yapmaktayız. Son karar Çalışma Bakanlığı’nındır. Fakat biz olumsuz sonuçlanması yüksek müşteri taleplerini kabul etmiyoruz.

Neden farklı web siteleri kullanıyorsunuz?

Şirketimiz organik aramalar için farklı dijital pazarlama, ücretli reklamlar için farklı pazarlama yöntemleri kullanmaktadır. Bu yöntemler Google ve Türkiye kanunlarına uygun etik kurallar çerçevesinde yapılmaktadır.

Neden danışmanlık ücretlerini peşin talep ediyorsunuz?

Her şirketin bir ödeme prensibi olduğunu biliyoruz, bazı ödeme yöntemleri maalesef ki şirketimizin finans döngüsüne uygun olmadığı için ilk defa çalıştığımız müşterilerimizden peşin ödeme talep etmekteyiz.

Şirketiniz çalışma talebimi kabul etmedi, bu saygısızlık değil mi?

Üzgünüz, biz bilgilerini satarak ticaret yapan bir firmayız, bazı teknik bilgileri ısrarla soran müşterilerimizle sözleşme imzalanmadan ve ödememiz yapılmadan çalışmıyoruz. Nasıl ki sizin çalışmak istediğiniz firmayı seçme özgürlüğünüze saygı duyuyorsak, sizlerin de bizim müşteri seçme hakkımıza saygı duymanızı bekliyoruz.

Çalışma izni danışmanlık hizmetinizin kapsamı nedir?

Şirketimiz müşterimizin çalıştırmak istediği yabancı personelin yapacağı görevi üzerine gerekli aksiyonu alıyor ve yetki vermenizin ardından bütün başvuruları uzmanlarımız yapıyor ve sonuçlanıncaya kadar takip ediyor.

İzmir’deki ATA Kurumal Danışmanlık sizin şubeniz mi?

Kesinlikle hayır, şirketimizin adını kullanan, içeriklerimizi kopyalayarak emek hırsızlığı yapan kişi ve kurumlarla hukuk önünde amansız bir mücadele veriyoruz ve vermeye devam edeceğiz.

Başka konularda danışmanlık hizmeti veren şirketlerle iş ortaklığı yapıyor musunuz?

Evet, ATA Kurumsal Danışmanlık olarak bir iş ortaklığı modeli oluşturduk, bize avukatlar, mali müşavirler ve diğer danışmanlık şirketleri üzerinden yönlendirilen müşteriler için fiyat listemiz üzerinden %20 oranında komisyon ödüyoruz.

Kurumsal danışmanınız olalım

Bizi aramak için  444 7 284

Şirketimiz en kısa zamanda sizinle iletişime geçecektir.