Çünkü Yabancılar Hukuku alanında en güvenilir çözüm ortağı biziz!

  1. Geri gönderme merkezlerinde yaşanan problemler ve idari gözetim kararına itiraz konusunda en yetkin hukukçu ve avukatlara sahip  ekibimizle, zorlu hukuki süreçlerin gerektirdiği enerji ve dinamizmle, yılların getirmiş olduğu saygı ve güvenilirlik kriterlerine bağlı kalarak destek sağlamaktayız.
  2. Başta İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Kütahya şehirlerinde olmak üzere geri gönderme merkezi bulunan 30 farklı şehirde teorik ve pratik yetkinliğe sahip partner ekiplerimizle vakit kaybetmeden ve daha az masrafla hizmet sunuyoruz.
  3. Tarafımıza destek talebinde bulunulan ilk andan, geri gönderme merkezlerinden çıkış sağlanan zamana kadar her aşamada, bilgi paylaşımı sağlıyor ve süreç hakkında bilgi veriyoruz. Geri gönderme merkezinden çıkış sürecinin uzamasına neden olacak problemleri tespit ettiğimiz durumlarda, Uluslararası Koruma Başvurusunda bulunarak her yönden hukuki destek sağlama eğilimi ile doğru hukuki destek sağlıyoruz.
  4. Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği’nin Türkiye’de bulunan sığınmacılar için mevcut olan koruma ortamını ve sosyal destek mekanizmalarını yakından takip ediyoruz. Geri gönderme merkezlerinde destek sağladığımız kişilerin, kötü ya da olumsuz muamele ile karşılaşma ihtimaline karşı, periyodik olarak destek sağladığımız kişilerle görüşmeler yapıyor ve manevi destek sağlıyoruz.
  5. Destek talep edilen kişilerin yakınlarıyla mümkün oldukça yüz yüze görüşme yapıyoruz. Kişi hakkında uygulanacak olan hukuki prosedürü detaylıca izah edip,  bildirimlerimizin tamamını yazılı olarak sizlere ulaştırıyoruz.

Yabancı uyruklu kişi, geri gönderme merkezinde idari gözetim altında ise, gecikmeden alanında uzman, yetkili kişilerden yardım almanız gerekmektedir. Ata Kurumsal Danışmanlık olarak bu sürecin başından sonuna kadar yanınızdayız. Hizmetimiz hakkında bilgi almak için 444 7 284 telefondan ya da info@atakurumsal.com mail adresinden tarafımıza ulaşabilirsiniz.

About the Author: Av. Batın Yılmaz

Av. Batın Yılmaz
Av. Batın Yılmaz; Yabancılar hukuku alanında uzmanlaşmış İstanbul barosuna kayıtlı hukukçudur. Daha hızlı iletişim için bilgi@atakurumsal.com adresinden ulaşabilirsiniz

Leave A Comment

Kurumsal danışmanınız olalım

Bizi aramak için  444 7 284

Şirketimiz en kısa zamanda sizinle iletişime geçecektir.