1- Gizlilik

ATA Kurumsal Danışmanlık için en önemli kriterlerden birisi müşteri bilgilerini en üst düzeyde korumaktır. Örneğin bir yabancı için Çalışma Bakanlığı’na başvuru yapmak istediğinizde bakanlık, şirketinizin resmi bilançosunu ister.

Hiç kimsenin bilmemesi gereken gelir gider bilgileriniz bu bilançolarda yazılıdır. Biz ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Sertifikası sahibi bir danışmanlık firması olarak müşterimizin hiçbir bilgisini kayıt etmez veya depolamayız, üçüncü kişilerle veya reklam şirketleri ile asla paylaşmayız.

Ata Kurumsal | ISO 27001 Belgesi

2- Uzmanlık

Şirketimiz ATA Kurumsal Danışmanlık A.Ş. adıyla 19.04.2012 yılında Ankara Ticaret Odası’na kayıt olarak hizmet hayatına başladı, yaklaşık 9 yıldır hiçbir müşterisinden şikayet almadı, 2016 yılında İstanbul ofisini açtı, her iki şubemiz de müşterilerimizden hep tam not aldı ve almaya devam ediyor. Lütfen hakkımızdaki yorumları okumak için Google arama motorunda bizi araştırın.

Ata Kurumsal | Oda Kayıt Belgesi

3- Müşteri Memnuyeti

Hizmet sektöründe müşteri memnuniyeti sadece başvuruyu olumlu sonuçlandırmak değildir. Biz her asgari ücret değişiminde tüm müşterimize tek tek mail atar ilgili yabancıların maaşlarını güncellemeleri gerektiğini belirtiriz. Ayrıca yabancı personellerin pasaport bitiş sürelerini de takip eden, yine şirketimizin kuruluşu olan Guxom Technology’nin ürettiği yapay zeka ile takip eder, olası tüm sorunların önüne geçeriz.

4- Satış sonrası hizmetler

En çok zorlandığımız konuların başında da işlemlerini bitirdiğimiz müşterimizin sektörlerinin konjonktürel değişikliklerini takip etmek geliyor. Çünkü çalışma izni aldığımız personelin uzatma başvurusu geldiği zaman da aynı başarıyı yakalamamız gerekiyor. Müşterilerimizde takip ettiğimiz konular ise sırasıyla…

  • Yurt içi ve yurt dışı satışlarının durumu

  • Türk personelleri ile yabancı personellerin dengesi

  • Asgari ücret güncellemeleri

5- Sürekli güncellenme

Evet işte bu konuda gerçekten çok iyiyiz, ana sitemiz olan www.atakurumsal.com da tüm sektörler ile ilgili duyuruları anında yayınlıyoruz, mail göndermemize izin vermiş müşterimiz olası değişiklikleri anında öğrenirler, bu konuda maalesef mütevazı olamıyoruz, sektörümüzü dakika dakika takip eden istatistik departmanımızla gurur duyuyoruz.

About the Author: Ata Kurumsal

Ata Kurumsal
Potansiyel bir iş sözleşmesini yansıtan yukarıdaki şartlar yalnızca ek tartışmalar için bir temel olarak sunulmuştur ve yasal olarak bağlayıcı bir yükümlülüğü yoktur. Tüm tarafların dahil olduğu bir sözleşme son haliyle yazılı olarak yapılmadıkça yasal olarak bağlayıcı hiçbir yükümlülük oluşmayacak, olduğu ima edilmeyecek ya da olduğu sonucuna varılmayacaktır.

Kurumsal danışmanınız olalım

Bizi aramak için  444 7 284

Şirketimiz en kısa zamanda sizinle iletişime geçecektir.